Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Získat hypotéku bez doložení příjmu je snadné

Hypotéka bez doložení příjmu je skvělým a snadným řešením pro všechny jedince, kteří jsou zoufalí z toho, že jim banka nechce poskytnout půjčku, protože podle jejího odhadu nebudou tuto půjčku schopni splácet z důvodu svého nedostatečného příjmu.

balíčky bankovek

Při vší úctě ke kvalitám bankovních úředníků a jejich odhadům je však na místě říct, že každý člověk je rozumná myslící bytost, která dbá o své vlastní blaho, a proto přece nebude žádat o půjčku v případě, že by ji nebyl schopný splatit. Takže přístup banky je v tomto ohledu k mnohým lidem přinejmenším nedůstojný. Naštěstí na finančním trhu nejsou banky už ani zdaleka samy. Jsou zde také nebankovní společnosti, které se ke svým klientům chovají mnohem více vstřícně, a proto není nic snazšího, než si vybrat tu nejlepší z nich a požádat o půjčku tam.

medvídek s bankovkou

Stačí nemovitost a peníze máte v kapse

A právě nebankovní společnost vám ráda poskytne hypotéku na míru, která vám padne jako střižená na tělo. Protože pokud se o něco pracovníci nebankovní společnosti budou zajímat, tak to bude především to, abyste s půjčkou, kterou vám poskytnou byli spokojeni ve všech směrech. Můžete si požádat o kolik peněz chcete a budete je mít. Stačí, když splníte jednu jedinou podmínku a svou půjčku podpoříte nějakou svou nemovitostí. A je jasné, že hodnota nemovitosti by měla odpovídat výši vaší půjčky, tedy přesně řečeno, můžete si půjčit peníze až do sedmdesáti procent odhadní hodnoty nemovitosti.

úspory z prasátka

Ovšem jestliže se nyní strachujete, že nic takového doma nemáte, tak je zde ještě jedno vstřícné alternativní řešení právě pro tyto případy. Svou nemovitostí se za vaši půjčku může zaručit i někdo druhý, kdo vám věří, tedy třeba váš dobrý přítel či rodinný příslušník. Tak hrozně málo stačí k tomu, abyste měli vytoužené peníze v kapse rychle, bez čekání a bez zbytečných komplikací.