Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Který klíč je ten správný

Období krásných letních dní, neznamená jen příjemné lenošení u vody, ale také celou řadu akcí, na které se vypravíte se svými přáteli. Festivaly a koncerty pod širým nebem, sjíždění řek, vysokohorská turistika. Skoro každý víkend jste naplánovali nějaký výlet, či kulturní akci. Najednou však na dveře zaklepal podzim a už není možné sbalit stan a vypravit se za dobrodružstvím. Kousek dobrodružství však pro vás má escape game Hradec Králové! Že jste o ní už slyšeli, ale ještě jste neměli možnost si ji vyzkoušet na vlastní kůži? Je nejvyšší čas to napravit. Budete potřebovat jen partu přátel, odvahu a chuť zažít něco netradičního. A taková chuť vám jistě nebude chybět.

detektivní kniha

Jak vše bude probíhat?

Ocitnete se v zamčené místnosti a vaším úkolem bude, rozluštit několik hádanek, logických úloh a rébusů, abyste zjistili, jak odemknout zamčené dveře, které vás pustí zase na svobodu. Na řešení úkolů budete mít omezený čas a je nutné, abyste si vzájemně pomáhali a pracovali jako tým. O napínavé a dramatické okamžiky jistě nebude nouze. Nikdo přeci nestojí o to, aby zůstal na dlouhou dobu uvězněný bez pomoci.

Ať vyhraje ten lepší

Hru si můžete zahrát i tak, že se s přáteli rozdělíte na dva, nebo i na více týmů a vyzkoušíte si, kdo z vás je v luštění záhad ten nejlepší. Jak oceníte hráče, který byl nejvíce platným členem týmu, je jen na vás. Zábavným odpolednem, přeci nemusí nic skončit a klidně můžete příjemně navázat oslavou vítězství a vítězného týmu.

svazek paklíčů

Tento víkend má podle předpovědi být velmi nepříjemné a deštivé počasí. Proměňte nudný víkend ve víkend naplněný zážitky! Vypravte se za dobrodružstvím a prožijte napínavé odpoledne, plné adrenalinu a zrychleného dechu. Luštění hádanek vás trochu potrápí, ale hlavně vás bude velmi bavit! Za jak dlouho se z místnosti podaří uniknout vašemu týmu? Třeba vytvoříte nový rekord!