26. 3. 2023

Který klíč je ten správný

Období krásných letních dní, neznamená jen příjemné lenošení u vody, ale také celou řadu akcí, na které se vypravíte se svými přáteli. Festivaly a koncerty pod širým nebem, sjíždění řek, vysokohorská turistika. Skoro každý víkend jste naplánovali nějaký výlet, či kulturní akci. Najednou však na dveře zaklepal podzim a už není možné sbalit stan a vypravit se za dobrodružstvím. Kousek dobrodružství však pro vás má escape game Hradec Králové! Že jste o ní už slyšeli, ale ještě jste neměli možnost si ji vyzkoušet na vlastní kůži? Je nejvyšší čas to napravit. Budete potřebovat jen partu přátel, odvahu a chuť zažít něco netradičního. A taková chuť vám jistě nebude chybět.

detektivní kniha

Jak vše bude probíhat?

Ocitnete se v zamčené místnosti a vaším úkolem bude, rozluštit několik hádanek, logických úloh a rébusů, abyste zjistili, jak odemknout zamčené dveře, které vás pustí zase na svobodu. Na řešení úkolů budete mít omezený čas a je nutné, abyste si vzájemně pomáhali a pracovali jako tým. O napínavé a dramatické okamžiky jistě nebude nouze. Nikdo přeci nestojí o to, aby zůstal na dlouhou dobu uvězněný bez pomoci.

Ať vyhraje ten lepší

Hru si můžete zahrát i tak, že se s přáteli rozdělíte na dva, nebo i na více týmů a vyzkoušíte si, kdo z vás je v luštění záhad ten nejlepší. Jak oceníte hráče, který byl nejvíce platným členem týmu, je jen na vás. Zábavným odpolednem, přeci nemusí nic skončit a klidně můžete příjemně navázat oslavou vítězství a vítězného týmu.

svazek paklíčů

Tento víkend má podle předpovědi být velmi nepříjemné a deštivé počasí. Proměňte nudný víkend ve víkend naplněný zážitky! Vypravte se za dobrodružstvím a prožijte napínavé odpoledne, plné adrenalinu a zrychleného dechu. Luštění hádanek vás trochu potrápí, ale hlavně vás bude velmi bavit! Za jak dlouho se z místnosti podaří uniknout vašemu týmu? Třeba vytvoříte nový rekord!