Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Vysněné auto

Vždycky jsem si přála, že budu mít velké sportovní auto, se kterým budu hodně vidět. Jenže když jsem zjistila, že to logicky vůbec nejde dohromady, protože taková kombinace prý vůbec neexistuje. To jako vážně? Hm, to bych chtěla tedy vidět. Buď si koupíte velké auto. Nebo si koupíte sportovní auto. Velké sportovní auto dohromady nejde. A to z jednoho prostého důvodu. Sportovní auto je tady z toho důvodu, aby jezdilo velmi rychle, a proto je lehké, narozdíl od velkého auta. Sportovní auto je tady od toho, aby budilo pozornost lidí. Sportovní auta jsou velmi krásná, taky žádná, a taky velmi drahá.

Řídili jste už někdy velké auto?

Nicméně, ale pokud potřebujete velké auto, tak to bude mohutné auto například jako nějaký pick-up, dodávka anebo autobus. A jen tak pro zajímavost. Řídili jste někdy autobus? Anebo nějakou dodávku anebo kamion? Myslím, že je to velmi pěkná zážitek. Nicméně jsem jednou jela v kamionu. Nebylo to sice tak extra pohodlné, ale užila jsem si to. Nebyla jsem řidič. Byla jsem jako závozník.

Kamioňáci jezdí často pryč od rodiny.

Jela jsem s kamarádem do Rakouska. On tam jel jako do práce. A já jsem se doma nudila. Ale chtěla jsem jet s kamarádem. A byla jsem velmi ráda, když mi to kamarád dovolil. Naštěstí mu to v práci neudělalo vůbec žádné problémy. A musím říct, že jízda kamionem je opravdu velký zážitek. Tak velké auto. To bych taky možná někdy chtěla mít, jenže je to velmi drahé a na spaní velmi nepohodlné, jak jsem zmínila. Nicméně ale můžete s tím jezdit velmi daleko a jako řidič kamionu si taky vydělat pěkné peníze. Můj kamarád říká, že si jako kamioňák vydělá opravdu pěkné peníze. Nicméně ale zase není velmi často doma je hodně na cestách. Někdy se prý doma neukáže ani deset dní. Myslím, že jeho přítelkyně z toho opravdu asi nemá velkou radost. Mě by to asi vadilo, ale když to tak vezmu, tak každá práce má svá pro a proti.