Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Víte, co je gadget?


Slyšeli jste již někdy toto anglické slovo? Odpovídáte, že neumíte anglicky? Nevadí, rádi Vám jeho význam objasníme. Jednoduše si za něj dosaďte oblíbené slovíčko dnešních dospívajících, dosaďte za něj slovo vychytávka. I když tento výraz nepoužíváte, jistě alespoň tušíte, co to znamená. Je to něco, co je originální, nápadité, překvapivé a přitom všem tak jednoduché. A pokud jde o dárky pro ženy, muže, děti i třeba zmíněné dospívající, má-li vybraný dárek právě takové vlastnosti, buďte si jisti, že potěší.

Kde ho seženu?

Můžete namítnout, že takový nápad je opravdu hezký, nicméně naše studnice nápadů není bezedná. Takové překvapení lze vymyslet jednou, dvakrát či pětkrát, nakonec ale stejně skončíte u obligátního pyžama, říkáte. Možná ano, možná ne. Pokud znáte adresu, kde tyto nápady vymýšlí někdo jiný za Vás, Vy pak můžete jen vybírat. A vězte, že nápadů je u nás na dlouhá desetiletí. Pokud jste z Prahy, přijďte si pro vychytávky k nám ještě dnes. Pokud je pro Vás Praha daleko, objednejte si a uděláme vše pro to, abychom Váš balíček odeslali v den obdržení objednávky.

Category Nezařazené