Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Postel, ve které se bude krásně spát

Zařizujete dětský pokoj tak, aby byl přizpůsobený dorůstajícímu dítěti? V tom případě nezapomínejte na to, že výběr postele nesmíte podcenit. Mnoho postelí, které jsou určené pro děti, jsou však malé velikosti, čím se dostanete po čase do situace, kdy budete muset pořizovat další.
Vyhněte se tomuto problému tím, že vašim ratolestem vyberete takovou, která jim vydrží několik let.

postel 90x200

Několik druhů dřeva

S naší nabídkou, ze které si můžete vybrat ideální rozměr https://www.drevenynabytek-borovicemasiv.cz/postele-90×190, budete spokojeni vy jako rodiče a samozřejmě i vaše ratolesti. Nepochybujte o tom, že velikost lůžka bude dostatečně velká a spát se v ní bude více než komfortně.
Zvolit si můžete hned několik druhů dřeva a přizpůsobit ním design – právě do pokoje vašich dětí. Kromě přírodního provedení, které je takovou klasikou u každého nábytku, si neváhejte vybrat i moderní design v podobě bílé a šedé barvy. Tyto barvy jsou aktuálně velmi oblíbené a najdou si místo v každém domově.
Samozřejmě, že vaši pozornost může přilákat i nabídka dřeva, jakým je buk, olše, ořech nebo dub, díky kterým si můžete dětský pokojíček doplnit neobyčejným provedením a barevně tmavší variantou.

studenstká postel

Tolik možností, ze kterých můžete vybírat

Každému dítěti, ale i dospělému vyhovuje něco jiného. Díky našemu sortimentu postelí se můžete spolehnout, že natrefíte na takovou, která bude odpovídat vašim představám o vkusné a bezchybné posteli.
Zcela jednoduchou postel si můžete doplnit o přistýlku (pro dalšího sourozence nebo návštěvy), úložné prostory, které jistě využijete na všechno, co je potřeba schovat, ale i tolik potřebné bezpečnostní zábrany, které jsou vhodné především pro mladší děti.
Poskytněte i vy vašim dětem pocit, že jste jim vybrali postel, ve které se báječně vyspí, bude vypadat luxusně a v hlavní roli bude převládat její rozměr, díky kterému budou mít dostatek prostoru na klidné a spokojené spaní.