Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Online hry na počítač – tipy

Toužíte po tom, zahrát si online hru? Máte rádi spojení s jinými hráči/uživateli a hrát proti někomu online? Máme pro Vás pár typů na online hry.
 
League of Legends
V této hře hraje pět hráčů proti pěti protivníkům. Cílem je zničit základnu protivníka. Tato hra je hodně barevná a najdete zde spousty barevných efektů. Na výběr máte do svého týmu hodně hrdinů. Do každé hry si vybíráte 5 hrdinů.
obrněný vůz
 
Fortnite
Zde určitý počet hráčů vyskakuje z letadla do nějaké oblasti. V této oblasti si hráči musí nasbírat vybavení jako například zbraně apod. Cílem je přežít. Kdo přežije, vyhrává. Hra je animovaná.
 
World of warcraft
Jde o sbírání zkušeností na postavě, boj mezi hráči, zabíjení příšer, hráč musí dosáhnout maximální úrovně postavy a vyhrát boj s protivníkem. Na výběr z 9 tříd (postav).
 
World of tanks
Souboj dvou stran, kde každá strana má 15 tanků a vyhrává tým, který buď obsadí nepřátelskou základnu, nebo zničí všechny nepřátelské stroje/tanky. Podstatou hry je to, že je zde x národů a ty národy mají x linií a různé tanky. Každá linie má 10 úrovní, na každé úrovni je jiný tank. Podstata hry – většinou se snaží hráči dosáhnout 10 úrovně linie.
 
World of warships
Stejné jako World of tanks, jen je hra s loděmi a ne s tanky.
 žena a online hry
Dobyvatel
Vědomostní hra, souboj mezi 3 hráči. Každý hráč dostane na mapě ČR jeden kraj a poté všichni tři dostávají různé vědomostní otázky. Hráč, který odpoví nejrychleji, si může jako první zabrat další kraj. Když jsou všechny kraje zabrané, účastníci hry na sebe útočí mezi sebou. Poté jsou souboje vždy jen mezi 2 lidmi. Ten, kdo prohraje otázku, přichází o svůj kraj, až přijde o všechny kraje, ze hry vypadává. Jestliže bude zasažena základna, a shodí se všechny tři věže, odchod ze hry je mnohem rychlejší. Nakonec vyhraje ten, kdo zabral celé území ČR a vyhrál větší část otázek.
 
Hearthstone
Počítačová hra s kartami na principu World of warcraft.
 
Pubg
Prakticky ta samá hra jako fortnite ale působí živěji.

Category Nezařazené