Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Krása je všude

Krása je všude kolem nás. Každý Každý nás je svým způsobem krásný, ať už si to myslíte, nebo ne. Hodně záleží, co pro vás krása znamená. Pokud se zaměřujete na vnější krásu, je to něco zcela jiného, než kdybyste více řešili tu vnitřní. Je to věc názoru, ale z mého pohledu je důležitější krása vnitřní. K čemu by vám bylo, kdyby vaše drahá polovička vypadal jako model/modelka, ale nedalo by se s ní rozumně domluvit a chovala by se k vám neustále nepříjemně? Je mnohem lepší mít krásnou osobnost. Je potřebná více než dost, svět pak vidíte úplně jinak a svět vidí úplně jinak vás. Jsme krásní takoví, jací jsme, nikdo nepotřebuje nosit tuny make-upu jen proto, aby se cítili hezčí.

krása

Make-upem je nejvhodnější jen zvýraznit naše obličejové rysy, ale určitě je nezakrývat a nepředělávat. Konají se i soutěže krásy pro ženy, které jsou ale spíše založené na umělé kráse, než na té přirozené. Modelky se kolikrát honí za krásou i přes hranice, které spíš ,,nemodela“ odradí, než aby to obdivovali. Vše by mělo být s mírou, krása není jen o naší váze, 8 když by se samozřejmě měla držet v normě kvůli zdraví, nejde o to, jestli máme kulatý obličej nebo špičatý, velký nebo malý nos či čelo. Důležité je, zda se o naše tělo umíme starat, dopřát si kvalitní odpočinek a koupel, aby naše duše mohla jen zářit. Musíme stejně pečovat o své tělo i o svou duši, abychom mohli být krásní přirozeně.

dítě

Uvědomit bychom si měli hlavně jednu věc, a to, že neexistuje vzor dokonalosti. Každý jsme jedinečný a nikdo nám nemůže říkat, co je dobré a co je špatné. Měli bychom si my sami určit, jak se cítíme nejlépe, ve chvíli, kdy jsme spokojeni sami se sebou my a ostatní neřešíme, budeme nejkrásnější. Není nic krásnějšího než osoba, která zná svoji cenu a zbytečně se nepodceňuje a neshazuje. Sebevědomí je krása sama o sobě, pokud není přehnané. Měli bychom si sami sebe vážit všichni, abychom se cítili lépe.