Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Chytré auto

Operátor T mobile přišel s aplikací, která učiní vaše auto chytrým. O co jde? Malá krabička se Sim kartou se nainstaluje do auta do OBD portu a přes mobilní síť se propojí s aplikací Motion. Zařízení čte z vozu data a posílá informace na mobilní telefon.

Majitel se tak dozví o svém voze mnoho informací. Může znát okamžitou polohu svého vozu, zda došlo k havárii, jakou nejvyšší rychlostí auto jelo. Může zkontrolovat stav baterie, exportovat knihu jízd, sledovat počet ujetých kilometrů a mnoho dalších informací.

Proč sáhnout po tomto zařízení
Zařízení Chytré auto je především pro lidi, kteří nějak pracují s autoparkem, mají ve svém managementu několik automobilů a zajímá je, kde se auto nachází, zda jej někdo nezneužívá, jestli je vše v pořádku a kdy je třeba auto servisovat nebo provést jinou kontrolu v jeho zařízení.

Díky této novince je celá práce kolem aut pro podnikatele jednodušší. Samozřejmě si zařízení může pořídit i běžný řidič, který často auto někomu půjčuje a zajímá ho, co se pak s autem děje. Cena dovoluje si pořídit zařízení pro běžné uživatele a nenaruší příliš jeho rozpočet.

Pořizovací cena je 2599,- Kč, pokud se řidič uváže ve smlouvě na 24 měsíců, pak je cena výrazně nižší. Měsíčně pak je poplatek 75 Kč. Za tuto sumu můžete zůstat bez starostí o svůj vozový park. Nestojí to za to? Součástí tarifu je pro tuto službu dostačující datový limit 50 MB, který pokrývá datovou spotřebu SIM doma i v zemích Evropské unie.

Tak milí řidiči a majitelé vozových parků, zapřemýšlejte, zda se nevydat touto cestou a nevyužít možnosti, které nám dnešní doba nabízí. Většina lidí má chytré telefony, doma několik PC, notebook, dokonce i naše kuchyně a domácnosti řídí počítače.

Využijme tedy služeb, které se neustále rozšiřují a jsou šité mnohým z nás přesně na míru. Tyto věci jsou tu právě pro to, aby nám ulehčily běžný život, tak neváhejme je využít plnými doušky.

Category Nezařazené