Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Kompresor do firmy

Jestliže ve své dílně potřebujete stlačený vzduch, tak rozhodně zakupte dostačující kompresor, který usnadní mnoho práce. Dobrá péče je rozhodně přínosná.

Kompresor do firmy

Nepodceňujte parametry

Spousta firem nejen v naší republice potřebuje ke své práci rozhodně dostatek stlačeného vzduchu. Nepostradatelný je rozhodně u lakoven, protože nejlepší metoda lakování je rozhodně pomocí lakovací pistole, jenž nádherně bravu rovnoměrně nanáší na požadovaný materiál. Třeba takové ťuklé auto je po profesionální opravě k nerozeznání. Ovšem velkou záruku na tom má právě kompresor, a proto musíme vybrat stroj s dostatečnými parametry.

historický kompresor

Rozhodně se proto dívejte vždy na výkon a objem vzdušníku, aby Vám při práci kapacita stačila a následně kompresor nebyl přetěžovaný. Klidně se zeptejte přímo výrobce, který Vám rád poradí, co pro Vás bude skutečně nejvýhodnější. Při správném výběru totiž práce bude plynulá a zařízení takto bude mít dlouhou životnost i při práci třeba celou směnu každý pracovní den. Za dobré provedení a materiály se sice platí, ale z dlouhodobého hlediska je to výhodné.

Značka Atmos

Výběr správného kompresoru není jen tak, a proto si nyní řekneme něco o kompresorech Atmos, jenž Vás právě můžou oslovit a rozhodnete se pro jejich nákup. Možná už tuto značku sami znáte, protože je opravdu na špičce, co se týče výrobců u nás. Ovšem rozšíření nekončí jen u hranic, protože stroje můžeme najít i na spoustě místech mimo naši republiku, což jenom potvrzuje jejich skvělé zpracování.

malý kompresor

Pro firemní využití, kde se často stroje skoro vůbec při směně nezastaví je to opravdu správná volba. Možná se pozastavíte nad cenou, ovšem ta má opravdu svůj význam. Pístový kompresor začíná na 35 000 Kč, kdy u konkurence seženete sice levnější, ale nikdy se svými parametry a kvalitou nevyrovnají strojům od tohoto výrobce. Klidně můžete tento stroj porovnat s jiným výrobcem za stejných podmínek a sami uvidíte, že opravdu Atmos má delší životnost, s kterou při správném servisu není sebemenší problém.