Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Vyčistit ji není snadné


Sedačka je jednou z nejdůležitějších věcí v domácnosti. Je to kus nábytku, bez kterého se obejde jen málokdo. Mají ji doma velké rodiny, které se díky ní mohou pohodlně usadit společně u pohádky na Vánoce, ale i během běžných dní třeba u kávy a něčeho dobrého k zakousnutí. Na sedačkách si čteme, odpočíváme, hrajeme si s dětmi a odpočívají na nich i naši čtyřnozí mazlíčci. Sedačku mají i jednotlivci, protože pokud je někdo zvyklý dát si třeba kratší spánek po obědě, nemusíte chodit do postele a jednoduše se natáhnete na sedačce.

čisticí prostředky

Kdo má malé děti ví, že jsou velice šikovné co se nepořádku týče. Patří to k nim a i děláním nepořádku se učí. Nemají ještě pevný úchop a ani v krocích si nejsou zcela jisté, takže se nelze divit, že občas jim někde něco vypadne z ruky nebo něco rozlijí. Bohužel to právě často schytají dvě věci v domácnosti, které se nejhůře udržují. Je to sedačka a koberec. Běžnou dlažbu a hladké povrchy očistíte snadno, stačí vám k tomu hadřík a čisticí prostředek, ale jakákoliv látka, kterou nelze hodit do pračky nebo zanést do čistírny, může být problém.

muž na sedačce

Nejde to dolů?
I dospělým se občas povede vylít třeba víno nebo kávu na sedačku, a i přes rychlý zásah na ní zůstane skvrna. Co s tím? Nejlepší je nezkoušet příliš agresivní čistidla, protože mohou povrch zničit. Lepší je zavolat si někoho kdo vám sedačku, matraci nebo koberec vyčistí. Zajímá vás kdo nabízí čištění sedaček v Praze? Obraťte se na nás, máme potřebné stroje i šetrná čistidla a hlavně šikovné lidi, kteří ví jak vaši sedačku zbavit všech skvrn, a to od čehokoliv.

Během roku se na sedačce neobjevují jen skvrny od jídla a pití, ale ulpívá v nich prach, náš pot a i když to tak na první pohled nevypadá, i zdánlivě čistá sedačka si jednou za rok zaslouží hloubkové čištění profesionálním strojem, který vytáhne všechny nečistoty.

Category Nezařazené