26. 3. 2023

Podnikatelský úvěr bez doložení příjmů

Cesta, po které jsme donedávna šli, byla vydlážděná, hezká, čistá a bezproblémová. Jenomže za poslední dobu se ledasco změnilo a my si museli zvyknout na cestu kamenitou, hrbolatou a drncavou. Špatně se po ní našlapuje a jen ztěžka dýcháme a překonáváme další a další překážky, stoupání a klesání. Mnoho firem, podnikatelů či živnostníků se muselo přizpůsobit a opět si našli cestu, po které se dalo alespoň trochu mravně jít. Jenomže některá odvětví to postihlo ještě více a cestu jim zkřížil větší problém, zejména s nedostatkem financí. Jak s tím naložit? Jistě společnými silami zase něco vymyslíme, abyste mohli na své cestě opět pokračovat kupředu.

peníz

Možná i tímto způsobem může začínat přemýšlení mnohých podnikatelů, kteří se trápí kvůli nedostatku financí. Někteří už jsou dokonce tak daleko, že mají dluhy nebo rovnou exekuce, ale i přesto jsou stále podnikatelé a firmy velkými bojovníky a nikdy to nechtějí vzdát dopředu, proto se snaží bojovat a hledat alternativní možnosti. Nemůžete si vzít půjčku z banky? V tom případě pomůže nebankovní systém. Zde najdete soukromé společnosti, které jsou tolerantní a konkurence schopné vůči bankám, poskytují podobné podmínky jako běžné banky a mají mnohdy i něco navíc.

Pro podnikatele zařídili hypotéky bez registru – u kterých nevadí záznam v registru dlužníků, dá se nebankovními společnosti tolerovat. Nebo existuje hypotéka bez doložení příjmuzde se nemusí žádným složitým způsobem dokládat příjmy a nevadí ani nízké daňové přiznání na konci roku, takže podobný úvěr si může vyřídit opravdu jakýkoliv živnostník nebo firma.

smlouva

S přihlédnutím k těmto možnostem se mnozí podnikatelé rozhodnou právě pro hypotéku bez příjmů nebo registrů. Nemusí nic složitě řešit, většinou mají nějaký majetek, který mohou dát jako ručení, protože u každé hypotéky musíte něčím ručit (byt, dům, pozemek).

Zajištěna je nízká úroková sazba a doba splácení až na 30 let. Vyplácí se maximálně kolem 70% z odhadu nemovitosti. To mnohým podnikatelům velmi pomůže. Předem se nic neplatí a vyřízení je velice rychlé a jednoduché. Po internetu vyřídíte vše během jediného dne a peníze máte na účtu maximálně do druhého dne.