Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Podnikatelský úvěr bez doložení příjmů

Cesta, po které jsme donedávna šli, byla vydlážděná, hezká, čistá a bezproblémová. Jenomže za poslední dobu se ledasco změnilo a my si museli zvyknout na cestu kamenitou, hrbolatou a drncavou. Špatně se po ní našlapuje a jen ztěžka dýcháme a překonáváme další a další překážky, stoupání a klesání. Mnoho firem, podnikatelů či živnostníků se muselo přizpůsobit a opět si našli cestu, po které se dalo alespoň trochu mravně jít. Jenomže některá odvětví to postihlo ještě více a cestu jim zkřížil větší problém, zejména s nedostatkem financí. Jak s tím naložit? Jistě společnými silami zase něco vymyslíme, abyste mohli na své cestě opět pokračovat kupředu.

peníz

Možná i tímto způsobem může začínat přemýšlení mnohých podnikatelů, kteří se trápí kvůli nedostatku financí. Někteří už jsou dokonce tak daleko, že mají dluhy nebo rovnou exekuce, ale i přesto jsou stále podnikatelé a firmy velkými bojovníky a nikdy to nechtějí vzdát dopředu, proto se snaží bojovat a hledat alternativní možnosti. Nemůžete si vzít půjčku z banky? V tom případě pomůže nebankovní systém. Zde najdete soukromé společnosti, které jsou tolerantní a konkurence schopné vůči bankám, poskytují podobné podmínky jako běžné banky a mají mnohdy i něco navíc.

Pro podnikatele zařídili hypotéky bez registru – u kterých nevadí záznam v registru dlužníků, dá se nebankovními společnosti tolerovat. Nebo existuje hypotéka bez doložení příjmuzde se nemusí žádným složitým způsobem dokládat příjmy a nevadí ani nízké daňové přiznání na konci roku, takže podobný úvěr si může vyřídit opravdu jakýkoliv živnostník nebo firma.

smlouva

S přihlédnutím k těmto možnostem se mnozí podnikatelé rozhodnou právě pro hypotéku bez příjmů nebo registrů. Nemusí nic složitě řešit, většinou mají nějaký majetek, který mohou dát jako ručení, protože u každé hypotéky musíte něčím ručit (byt, dům, pozemek).

Zajištěna je nízká úroková sazba a doba splácení až na 30 let. Vyplácí se maximálně kolem 70% z odhadu nemovitosti. To mnohým podnikatelům velmi pomůže. Předem se nic neplatí a vyřízení je velice rychlé a jednoduché. Po internetu vyřídíte vše během jediného dne a peníze máte na účtu maximálně do druhého dne.