Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Oblíbená dětská hračka?

Každý věk má své oblíbené super hrdiny – a jinak tomu není ani v dnešní době. Děti jsou sice jiné, ale jedno zůstává stejné – děti si velmi rády hrají se svými oblíbenými pohádkovými postavičkami. Otázkou však zůstává, jaké postavy to vlastně jsou? Jaké pohádkové postavičky děti nejraději vidí pod vánočním stromečkem, nebo třeba jako narozeninový dárek? Pokud na tyto otázky neznáte odpověď, nemusíte hned věšet hlavu. Společně si dnes řekneme hned několik velmi oblíbených pohádkových postav, se kterými zabodujete u každého malého dítěte!

dětské hračky

V současné době je asi nejoblíbenější pohádkovou postavou mašinka Tomáš. Tato pohádková postava je známá nejen z dětských knížek, ale například i z televize. Jedná se o velmi sympatickou pohádkovou postavu, která je oblíbená především u menších dětí. Jde o klasickou mašinu, která má oči i ústa a společně se svými ostatními kamarády prožívá v příbězích nejrůznější dobrodružství. Mašinka Tomáš hračky Masinka-tomas naleznete v každém dobrém hračkářství, nebo v internetovém obchodu. Zkrátka, pokud budete chtít nějakou hračku s tímto motivem, určitě není problém na ni narazit.

pohádkové postavy

Další velmi oblíbenou pohádkovou postavou je krteček. Krteček je klasickou pohádkovou postavou, která je u dětí oblíbená už několik generací po sobě. Děti milují nejen samotného krtečka, ale i všechny ostatní postavy z této pohádky. Myslíme si, že tuto pohádku není potřeba nějak více představovat, zná ji totiž prostě každý. Velmi oblíbené jsou plyšové hračky s tímto motivem, trička, nebo čepice.

Kromě již zmíněných pohádkových postav jsou velmi oblíbené i klasické auto – a to především u malých chlapečků. Kluci auta prostě milují, a pokud koupíte nějaké auto na dálkové ovládání, nebo auto dráhu, určitě neprohloupíte. Tyto dárky jsou taktéž nestárnoucí klasikou již po mnoho generací.