Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Kouzelník pro děti i dospělé

Každý z nás si určitě v dětství představoval oslavu narozenin, na kterou, by přišli všichni přátelé a ještě dlouho by se na ní vzpomínalo. Pokud jste takovou narozeninovou oslavu neměli, tak jí dopřejte alespoň Vaším dětem, kteří jí zaručeně ocení. Na takové oslavě však nesmí chybět rodina, zábava a především kouzelník pro děti Vaskouzelník, který zaujme všechny malé ratolesti, ale také dospělé.

Kouzelník (3)

Kouzelník je tu už od pradávna a dokázal vytvořit úsměv již na mnoha dětech. Pokud plánujete oslavu narozenin Vašich ratolestí, je kouzelník tou pravou volbou. Nejen, že udělá zábavu pro děti a zaměstná je na dlouhý čas, ale vy si také na chvilku oddechnete a snad i poklábosíte s příbuznými. Samozřejmostí je, že kouzelník zapojuje do svých kouzel a iluzí také publikum, takže děti budou mít plné ruce práce a vy si na chvilku odpočinete. Mimo klasické kouzla se mohou děti těšit na modelování zvířátek z balónků, ale také na kompletní moderování Vaší oslavy. S tou má kouzelník ty nejlepší zkušenosti a dokonale s v moderování vyzná.

Kouzelník (4)

Pokud se Vám čísla kouzelníka zalíbí, můžete se podívat na jeho webové stránky, kde naleznete fotky z nejrůznějších akcí, kde kouzelník vystupoval. Kouzelník totiž není pouze pro děti, ale je také pro dospělé. Lidé si ho zvou na nejrůznější akce, jako je svatba, rozlučka se svobodou, či na slavnosti města a další akce. Kouzelník má u dospělých velmi pozitivní ohlasy a lidé si ho nemohou vynachválit. To ovšem můžete posoudit sami, pokud se podíváte na videa, či na fotky s firemních večírků, či jiných akcí.

Pokud tedy přemýšlíte o tom, jak zlepšit oslavu narozenin Vašich dětí, nebo čím zlepšit rozlučku se svobodou, tak zkuste kouzelníka. Zaručeně nadchne všechny děti, ale i dospělí a určitě ho doporučíte i svým přátelům a rodině. Proto neváhejte a rezervujte si termín už nyní.