Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Jak stáhnout video z YouTube do mobilu


Není pochyb o tom, že YouTube je jednou z nejoblíbenějších internetových stránek. A není divu, najdeme zde video prakticky na jakékoliv téma, ať už se jedná o zvířata, nejrůznější seriály, hudbu všech žánrů či návody. Mnoho lidí má pak svá oblíbená videa, která si často pouští.

Ovšem může se poměrně snadno stát, že autor dané video smaže, případně se rovnou rozhodne smazat celý svůj kanál. Proto se mnozí snaží přijít na způsob, jak si své oblíbené video uchovat. A jednou z možností je jeho stáhnutí. To nám navíc zajistí, že budeme mít možnost si dané video pustit kdykoliv, dokonce i ve chvíli, kdy nemáme přístup na internet.

youtube2

To vše zní dobře, avšak je potřeba vzít v úvahu fakt, že mnoho lidí se na něj chce dívat například během cesty vlakem či autobusem. A to jde pouze prostřednictvím mobilního telefonu, nikoliv počítače. Proto se mnoho lidí ptá, jak stáhnout video z YouTube do mobilu Stahuj videa.

Způsobů existuje samozřejmě hned několik. Asi nejběžnější je najít si rovnou stahovací program určení pro mobilní telefony, který nám toto umožní. Ty jsou velmi často volně ke stažení. Zde je však potřeba dávat pozor a stahovat jen z důvěryhodných zdrojů, abychom si zároveň nestáhli i nějaký virus.

mobil2

Také je možné využít určité internetové stránky, které možnosti stažení YouTube videa nabízejí. Jen je potřeba dávat pozor, zda jsou vhodné i pro mobilní telefony. To je totiž něco, co má skutečně jen málo podobných stránek.

V neposlední řadě pak, když zjistíte, že ani jedna z metod není z nějakého důvodu kompatibilní s vaším mobilním telefonem, je zde ještě možnost dvojitého stažení. Jednoduše řečeno to znamená, že si video stáhnete do počítače (což je podstatně jednodušší). Ten pak propojíte se svým mobilním telefonem a video jednoduše přesunete do něj. Zde je však nutné dávat pozor, aby video bylo ve formátu, který váš telefon podporuje a je schopen přehrát.

Jak je vidět, možnosti zde jsou. Záleží pak jen na vás, kterou z nich si vyberete.