Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Inspirujte se v oblékání stylem Francouzek

Francouzský styl je pro zbytek světa často velkou záhadou. Francouzky jsou považovány za odbornice v oblékání. Jejich nenucený ale elegantní styl je to, čeho chce velké procento žen při oblékání dosáhnout. Jedná se o klasický a nonšalantní styl, který je však nenáročný. Francouzky jsou stále ve spěchu a nechtějí u svého šatníku trávit více času, než je nutné.

Nutno říct, že ve francouzské módě jde především o kvalitu, a ne o kvantitu. Neřídí se posledními módními trendy, ale dbají na to, aby jejich styl byl definován základními kousky, které jsou ovšem nadčasové a kvalitní. Do takových kousků se vyplatí investovat, ale stále to neznamená, že vás to musí stát velké peníze. Můžete využít různých slev, například slevový kód About you 25 https://www.zeleneslevy.cz/aboutyou-sleva-slevovy-kod/. Na e-shopu About you najdete skvělé, kvalitní kousky, které se budou hodit do vašeho francouzského stylu.

žena

Francouzky obecně kupují méně oblečení, ale kvalitnějšího. Raději si koupí jeden nadčasový kousek z kvalitní látky než tři, které jsou menší kvality a jsou aktuálně v trendech, odkud stejně za pár týdnů zmizí. Oblíbeným prvkem https://www.pravniprostor.cz/clanky/mezinarodni-a-evropske-pravo/jak-budeme-dedit-v-evrope-nova-pravni-uprava-v-dedickych-vecech-s-mezinarodnim-prvkem je také mixování elegantních kousků s těmi, které jsou spíše volnočasové.

žena zezadu

Vytvoříte tím nenucený styl, s kterým se nebudete bát vyrazit kdekoliv do společnosti. Nebojte se vyzkoušet nové věci, nové kousky a nové značky. Francouzky rády objevují a rozhodně nejsou věrné jen jedné značce oblékání. Můžete mít samozřejmě tu svou oblíbenou, ale nebojte se prozkoumat i další. Budete možná překvapeni, co se v nich ukrývá. Nepřehánějte to s barvami. Čistota barev je pro Francouzky typická a opravdu jen zřídka uvidíte některou, která kombinuje více než dvě barvy. Volí také spíše neutrální odstíny, nic divokého a zářivého. Nepřehánějte to ani s doplňky. Francouzky volí spíše elegantní, menší doplňky a nikdy ne víc než jeden či dva. Můžete zvolit elegantní sluneční brýle, drobné náušnice, nenápadný, elegantní řetízek nebo stylový šátek kolem krku.