Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Drobnosti, které mají styl

Ve vybavení žádného profesionálního krejčího nebo i domácí švadlenky nemohou v žádném případě chybět různé drobnosti, bez kterých by se buď finální výrobek vůbec neobešel anebo by mu prostě chyběla pověstná třešnička. Těmito drobnostmi, které se řadí mezi nebytnosti, jsou věci, které nabízí kovová galanterie.
růžová móda
· Najdete tu
– různé doplňky, kterými můžete oděvy nebo módní kreace ozdobit, ale také například knoflíky nebo zipy, bez kterých se výrobek neobejde.
– věci praktické i zajímavě designové.
V současné době se některé ženy věnují zajímavému koníčku. Kabelky a různé jiné brašny si vyrábějí doma samy. Ne snad z nedostatku finančních prostředků, ale z touhy po originalitě. A právě pro ně je sortiment kovové galanterie také nezbytným. Najdou tu nejen klasické nýtky, ale i ozdobné výtky s kamínky, které dají konečnému výrobku patřičný šmrnc.
· Bez čeho se ale kabelka nebo jiná taška určitě neobejde, jsou karabiny, na které se připevní ucho.
· Pro potřeby těžších kabel je vhodná bytelná kovová karabina, u které máte jistotu, že vás nezradí ani při větším zatížení.
Karabinu můžete využít i výrobě zajímavé klíčenky.
zapínání kabelky

Spousta nápadů a každý jiný

Tento sortiment zkrátka probouzí naši fantazii ke kreativním nápadům. Proč ji tedy neposlechnout?
· Třeba je škoda vyhazovat tu letní sukni jen proto, že je podle vás nudná.
– Věnujte jí kovový řetízek, pár cvočků a uvidíte, jaký budete mít v létě úspěch.
Některé drobnosti se ale vůbec nemusejí využít jen na to, nač jsou určené.Pokud se podíváte na kovový šlový trojúhelník, který se běžně používá na výrobu šlí, určitě vás napadne dalších několik možností, kam by se hodil.
· Uprostřed té levné kabelky z výprodeje je takové prázdné místo.
– Až tam instalujete zmíněný trojúhelník, kterým protáhnete stříbrně vyhlížející řetízky, už tuto kabelku z ruky nepustíte.