Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Chcete pěstovat konopí?

Jestli je vaše odpověď na otázku položenou v titulku kladná, nic vám v současnosti nebrání v tom, abyste si pořídili semena a tuto rostlinu pěstovat začali. Protože seženete vcelku hravě, i když v kamenných obchodech, které se nechtějí zaplést, nejspíše ne, nemusíte být smutní z toho, že se na rozdíl od minulosti tato už nevyskytují v ptačím zobu, odkud se kdysi dala vyzobávat.
lžíce semínek
Dnes si můžete pořídit kvalitní semena konopí různých odrůd v dobré kvalitě a za dobrou cenu jednoduše v internetovém obchodě a pak už stačí jenom mít nějaký květináč, záhon nebo skleník a můžete se dát do díla.
Tuto rostlinu, nějakou známou stejně jako méně známou odrůdu, můžete pěstovat u sebe doma stejně jako někde venku. Jenom byste měli vědět, že:
– Aby vám vaše rostlinka hezky rostla, potřebuje víc než dvanáct hodin světla a aspoň osm hodin přímého slunečního svitu denně. Přitom je vcelku jedno, dostává-li se jí ho na volném prostranství nebo v nějaké grow skříni.
– Vyžaduje provzdušněnou zeminu s dostatkem kompostu, žijících organismů a minerálů
– Potřebuje také přístup k čerstvému vzduchu, aby lépe rostla a nenapadali ji škůdci.
– Logicky je potřeba i dostatečná zálivka.
– Co se teploty týká, odolá v zimě i teple, ale přece jenom nemá ráda extrémy a teploty kolem dvacítky stupňů jsou tak ideální.
– Semínka lze sázet přímo do země, třeba do malého květináče, ze kterého se dají přesadit do většího, lze je ale zasadit i až po naklíčení ve vlhku na temném a teplém místě nebo ve vodě s růstovými enzymy.
– Během růstu by se moderní rostliny měly zastřihávat, asi aby byly jako moderní lidé krásné a ne nějací vagabundi.
– Po odkvetení můžete svou rostlinu sklidit a aspoň dva týdny sušit na suchém a temném místě.
konopí list
Jak vidno, nic na tom není. Můžete si takové konopí vypěstovat a zpracovat i sami. A třeba už příští rok se vytahovat před svými kamarády, jaké jste si z něj utkali krásné plátno a ušili oblečení, což je přece ten nejtradičnější způsob, jak se u nás konopí používá.
Pokud vám to tedy předčasně nesklidí třeba příslušníci zásahové jednotky, kteří si z něj asi dělají nějaké to mazání na rány utržené v tažení proti výrobcům drog.

Category Nezařazené