Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Buďte pro sebe i pro okolí krásná!

Krásná je každá jedna z nás. Pokud si to nemyslíte o sobě nebo o někom jiném, je to patrně v tom, že ta krása se musí v člověku probudit a být neustále podporována. Každý je svým způsobem krásný a vždy někdo jiný tu krásu ve druhém vidí, někdo více někdo méně, ale důležité je, že tam skutečně je. Pak už je to také otázka vkusu, proto si můžete myslet, že nejste krásná, protože zrovna nejste typ někoho druhého. Každý má trochu jiný vkus, ale zároveň každý může ve druhém nalézt onu skrytou krásu. Nejdůležitější ze všeho je, být krásná sama pro sebe. Jakmile v sobě naleznete krásu, budete se skutečně cítit nádherně, pak budete krásná i pro druhé. Víte, jak krásu v sobě probudit, jak se cítit nádherná a jak být krásná pro ostatní? Zde se dočtete hlavní tipy, jak toho dosáhnout. 

krásná žena

1. Zdravé sebevědomí. Když má člověk dostatek sebevědomí, bude ním vyzařovat i na ostatní a ten si ho snáz všimne a bude si všímat jeho kvalit mnohem více, než když je člověk bez sebevědomí. Tak jenom dává najevo svou méněcennost a vše zlé, co si o sobě myslí, tak automaticky převádí i na ostatní. Zdravé sebevědomí si však nesmíte plést s namyšleností, to je velký rozdíl. Namyšlení lidé, co si o sobě myslí i to co nejsou, ostatní zase spíše odrazují.  

žena úsměv

2. Úsměv na rtech. Je to sice jen taková drobnost, kterou se člověk nemusí ani učit, ale divili byste se, jaké umí dělat divy. Skutečně i ten sebeošklivější člověk, který jakmile se upřímně směje či usmívá, dokáží být díky úsměvu krásný. Zkuste si toho všímat, že když se člověk usměje, je rázem mnohem krásnější. Na druhého tak zaručeně zapůsobíte, když se budete upřímně usmívat nebo se ze srdce nahlas zasmějete. Nemusíme se bát ani ukázat zuby, pokud jste stydlivější, opravdu smích působí jako afrodiziakum, proto s ním nešetřete. Když se budete tvářit jako kakabus, nebo budete stále vážní či více zamračení, tím nikoho nepřitáhnete. Platí to pro veškerá seznámení, že s úsměvem, budete na každého působit mnohem sympatičtěji. Pokud tedy chcete navázat nová přátelství či vztahy, vždy mějte nasazený úsměv a nestyďte se i nahlas zasmát, protože si tím zaručeně získáte každého. A každá situace bude rázem uvolněná a veškeré napětí z člověka spadne.