Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Bez sexu není příjemně


My lidé se těšíme nejrůznějšími způsoby. Existuje spousta toho, co nám dělá dobře, a když máme tu možnost, dopřáváme si aspoň trochu toho potěšení, aby nebyla naše existence tak fádní. A když si nějakou činnost skutečně oblíbíme, neváháme se jí věnovat třeba i neustále. Pokud to samozřejmě jde.

A co třeba takový sex? Ten je toho vlastně ukázkovým příkladem. Je to činnost, která spoustu lidí baví, a tudíž si nenecháme obvykle ujít žádnou příležitost, kdy ho můžeme mít. A kdyby to šlo, neodpustili bychom si ho zřejmě nikdy. Což ale nejde, protože léta běží a schopností provozovat sex ubývá. Až má nakonec celá řada mužů jednoduše smůlu.

pár pod peřinou

Možná už i vy jste zažili situaci, kdy na sex sice dojít mohlo, ale nakonec to dopadlo neslavně. A to proto, že jste muži, kterým prostě někdy schází erekce. A když ji my muži nemáme, je po pohlavním styku.

Nějaká ta porucha erekce může potkat někdy v životě kteréhokoliv muže. Nikomu se tato nepříjemnost nevyhýbá, protože osud už je takový. Jenže zatímco ojedinělá selhání nemusí představovat problém, je to v případě častějších selhání jiné. Když nemá muž erekci jednou, mávne nad tím prostě rukou a udělá si dobře jindy, až ji zase bude mít takovou, jakou ji mít chce, zatímco když se selhává zas a znovu, už je to nepříjemné. A chce to zařídit změnu k lepšímu. Protože bez erekcí by se naprosto dokonale neuspokojili ani muži, ani jejich partnerky.

pár v posteli

Ale jak se dá dosáhnout lepších erekcí, když se tyto nedostavují automaticky? Logicky vás napadne, že se to musí léčit. A je to tak. Ovšem nemusíme kvůli tomu hned běhat po doktorech. Často nám dokážou pomoci i volně dostupné přípravky na podporu erekcí, které lehce sežene kdokoliv z nás. A ten, kdo je má a náležitě užívá, si pak zase určitě přijde na své. Tedy zaboduje v posteli při sexu. A to za ty příjemné pocity, které sex provázejí, stojí.