7. 2. 2023

Výhody motocyklu

Vášeň pro motocykly se obecně týká spíše mužů, ovšem rozhodně není vyloučeno, že zálibu v motocyklech má i mnoho žen. Člověk se s touto zálibou musí narodit nebo k ní dozrát. Už jste určitě slyšeli, například v rodině, že babička vám kladla na srdce, abyste hlavně nejezdili na motorce, jelikož je to strašně nebezpečné a nemáte žádné jištění. Tyto tvrzení můžete slýchat od spousty lidí, možná že to tak opravdu je, možná ne. Záleží, jak člověk jezdí, zda opatrně či jako blázen bez půdu sebezáchovy. V případě, že by ale hrubou chybu na silnici způsobil jiný řidič, těžko něco naděláte, ať už sedíte za volantem v autě, nebo držíte řídítka od motorky. Dnes se ale budeme zabývat opakem a to, jaké má motocykl výhody. 

Tankování benzínu

Spotřeba paliva 

Tohle je samozřejmě velice diskutabilní bod. Velmi záleží, jak silnou motorku máte a jakým způsobem na ní jezdíte. Pokud byste chtěli srovnávat například klasické rodinné auto, které má nízkou spotřebu, se závodní motorkou, určitě bychom se nemohli o spotřebě paliva bavit, jako o výhodě. Ovšem pokud vlastníte nějakou slabší motorku, která není na sportovní účely, spotřeba u těchto motocyklů je určitě snesitelnější než u některých aut. 

 

Motorkářské kluby 

Pokud jste extrovert a rádi se bavíte s novými lidmi, je motocykl přesně pro vás. Existuje spousta motorkářských klubů, které mezi sebe nabírají nové lidi. Je to taková parta kamarádů, kteří spolu následně jezdí na vyjížďky v mnoha lidech a navštěvují různé srazy. Někteří motorkáři druh této zábavy ze srdce milují.  

Motorky

Motorky a ženy 

Pokud má žena ráda motorky, máte rozhodně o dosti větší šanci na takovou ženu či slečnu zapůsobit. Některé ženy muži na motorkách velice přitahují a pokud na nějakou takovou narazíte v moment, kdy budete mít osedlaných svých spoustu koní, uděláte na ní rozhodně dojem a pokud ji nabídnete i následný odvoz, myslím, že u ní zabodujete. 

You may have missed