Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Výhody motocyklu

Vášeň pro motocykly se obecně týká spíše mužů, ovšem rozhodně není vyloučeno, že zálibu v motocyklech má i mnoho žen. Člověk se s touto zálibou musí narodit nebo k ní dozrát. Už jste určitě slyšeli, například v rodině, že babička vám kladla na srdce, abyste hlavně nejezdili na motorce, jelikož je to strašně nebezpečné a nemáte žádné jištění. Tyto tvrzení můžete slýchat od spousty lidí, možná že to tak opravdu je, možná ne. Záleží, jak člověk jezdí, zda opatrně či jako blázen bez půdu sebezáchovy. V případě, že by ale hrubou chybu na silnici způsobil jiný řidič, těžko něco naděláte, ať už sedíte za volantem v autě, nebo držíte řídítka od motorky. Dnes se ale budeme zabývat opakem a to, jaké má motocykl výhody. 

Tankování benzínu

Spotřeba paliva 

Tohle je samozřejmě velice diskutabilní bod. Velmi záleží, jak silnou motorku máte a jakým způsobem na ní jezdíte. Pokud byste chtěli srovnávat například klasické rodinné auto, které má nízkou spotřebu, se závodní motorkou, určitě bychom se nemohli o spotřebě paliva bavit, jako o výhodě. Ovšem pokud vlastníte nějakou slabší motorku, která není na sportovní účely, spotřeba u těchto motocyklů je určitě snesitelnější než u některých aut. 

 

Motorkářské kluby 

Pokud jste extrovert a rádi se bavíte s novými lidmi, je motocykl přesně pro vás. Existuje spousta motorkářských klubů, které mezi sebe nabírají nové lidi. Je to taková parta kamarádů, kteří spolu následně jezdí na vyjížďky v mnoha lidech a navštěvují různé srazy. Někteří motorkáři druh této zábavy ze srdce milují.  

Motorky

Motorky a ženy 

Pokud má žena ráda motorky, máte rozhodně o dosti větší šanci na takovou ženu či slečnu zapůsobit. Některé ženy muži na motorkách velice přitahují a pokud na nějakou takovou narazíte v moment, kdy budete mít osedlaných svých spoustu koní, uděláte na ní rozhodně dojem a pokud ji nabídnete i následný odvoz, myslím, že u ní zabodujete.