Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Poruchy erekce neznamenají konec veškerému intimnímu

Byla vám sdělena nepříjemná zpráva, že jste stižen poruchou erekce? Nezoufejte, určitě to není konec světa. Celá řada mužů po celém světě již dlouhá léta užívá drahou viagru, aby si navrátila sexuální život do podoby, ve které si ji pamatují. Aby to byla intimní aktivita s partnerem či partnerkou, na kterou se těší a za kterou se nemusejí stydět. Poruchy erekce mohou mít všelijaké příčiny, od genetických po fyziologické až k psychickým obtížím. Samozřejmě, všechno jde do jisté míry léčit, ovšem zde záleží na způsobu léčby.
muž s čepicí přes oči míří „pistolí“ na hlavu

  1. Psychologické příčiny

Nejhorší a zároveň nejsnadnější léčba. Je třeba léčit duši a mysl, abyste vyléčili také upadající sexuální život. Není na tom pranic složitého, jednoduše se objednáte za odborníkem, který se pokusí odhalit příčiny vaší poruchy a pokusí se také odstranit následky, pakliže to půjde. Nejsnadnější je to proto, že budete mít po boku odborníka, který ví, co a jak. Nejtěžší je to také proto, že pokud se nebudete sami snažit, daleko nedojdete.

  1. Fyziologické

Nejčastěji se jedná o poruchy toku krve do mužského penisu. Při erekci totiž dochází k návalu krve, která ovšem chybí, pakliže je muž stižen nějakou nemocí či poruchou. Nemusí se jednat o permanentní stav, koneckonců se to může stát i jinak zdravému jedinci, který třeba pil více než je zdrávo nebo je nemocný či prochází obdobím zvýšeného stresu.
starý muž a jeho holubi na schodech ve městě

  1. Genetické

Tyto příčiny jdou léčit nejhůře, protože tu prostě jsou a medicína není tak dokonalá, že by to dokázala mávnutím kouzelného proutku spravit. Některé mírnější formy jdou léčit, některé ne, jedná se o velice individuální oblast.

Ať už je ale příčina jakákoliv, pro povzbuzení či jako součást léčby můžete brát například léčivo kamagra, která napravuje chyby přírody či mysli a dopřeje vám zatoužené chvíle intimity, o které jste tolik snili. Je vhodná pro všechny věkové kategorie a také je cenově dostupná.