Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Pohodlné nákupy

Byly doby, kdy bez problému stačily po vaše podnikání webové stránky, přes které jste vyřešili se zákazníky všechno, co bylo potřeba? V dnešní době si ovšem bez e-shopu přijdete trochu upozaděni a kromě toho byste rádi nabídli své služby či produkty i lidem ze vzdálenějších koutů republiky, Evropy či třeba světa? Není třeba se ostýchat, vytvoření internetového obchodu není až taková věda, když ovšem znáte ten správný grif a víte jak na to!
Náš tým specialistů se může postarat naprosto o všechno. Poskytujeme komplexní grafické služby, a tak můžeme upravit a modernizovat také vaše webové stránky, aby se klienti cítili na stejné vlně, když budou nakupovat v novém e-shopu. Mimo to pro vás můžeme zpracovat také nejrůznější loga, obalové materiály, menší či větší katalogy a mnoho dalšího.

obchod

Přehlednost a kvalita

Jakým způsobem zpracováváme a vytváříme e-shop? Kromě toho, že pracujeme s prověřeným redakčním systémem WordPress pro správu webu, dáváme si velmi záležet na originálním responsivním webdesingnu. UX je pro nás na prvním místě a rozhodně nechybí technická podpora. Svěřte zkrátka tuto práci do rukou zkušených odborníků, kteří kladou důraz na komunikaci a individuální potřeby zákazníka. Každý přeci potřebuje něco trochu jiného, a proto přistupujeme ke každému projektu s maximální vstřícností a snažíme se splnit veškerá přání klienta.

iconset

Prodejte své služby nebo produkty přes internet, a to stylově! Ať už má být web růžový, fialový, s drobným dekorem nebo třeba v tmavém režimu, vše spolu prokonzultujeme a samozřejmě dostanete veškeré změny ke schválení včas tak, abyste spouštěli plně funkční e-shop.
Tvorba e-shopu České Budějovice rozhodně nebude krokem zpět, ImperialMedia se postará o to, abyste byli spokojeni a e-shop se stal zdrojem nových příjmů, a samozřejmě také možností dalšího růstu firmy.