6. 2. 2023

Názory klientů na nebankovní hypotéku

Právě ve chvíli, kdy jste hledali dobrý úvěr, jste natrefili na nebankovní hypotéku, a nevěděli, co si o tom myslet. Zajímá vás, jaké má nebankovní hypotéka recenze https://nebankovnihypoteka.cz/nebankovni-hypoteka-recenze/? Možná vás překvapí, že ji lidé hodnotí velmi pozitivně. Proč tomu tak je?

Individuální přístup

Když si zažádáte o hypotéku v bance, budete prověřování předem sestavenými formuláři s kritérii, která jsou určena objektivně pro všechny, a nepočítá se tak s různými odchylkami. V nebankovní sféře se však hypotéky se však hypotéky sestavují jinak, a to právě žadatelům na míru. Proto spousta klientů nebankovních společností oceňuje individuální přístup, který jim umožní získat takovou hypotéku, která je pro ně nejvýhodnější.

hromada dolarovek

Rychlejší řešení

Zažádáte-li o hypotéku v bance, musíte se připravit na sáhodlouhý proces, který povede přes ověřování, domlouvání, odmlouvání, rozmlouvání, a nejisté schvalování. Dost se u toho naběháte, a ani po několika měsících ještě nebudete u konce. Nebankovní společnosti jsou známé tím, že vyřizují hypotéky co nejrychleji, kdy zpočátku není nutné ani osobní setkání, a vše se ověřuje pomocí online komunikace. Ve výsledku netrvá ani týdny, než se peníze objeví na vašem účtu, což ocení nejeden žadatel.

rostoucí peníze

Tolerance

Jakmile se jednou opozdíte s jedinou splátkou, máte záznam v registru. A tento záznam je mnohdy důvodem, proč vám banka odmítne poskytnout úvěr. Nebankovní společnosti jsou mnohem tolerantnější, a chápou, že pro to můžete mít důvody. Nebankovní hypotéku tak získáte i v případě, kdy máte nějaký ten drobnější záznam.

Dostupnost

Banky poskytují úvěry jen těm, kdo má peníze, což zní celkem hloupě, když je potřebujete. Samozřejmě i nebankovní společnosti chtějí vědět, že budete schopni splácet, a tak si ověří vaše příjmy a výdaje, ale ve výsledku jim stačí, když vidí, že budete mít z čeho splácet. Banka očekává nadstandardní příjmy, aby vůbec hypotéku poskytla, a proto se čím dál víc lidí obrací na nebankovní společnosti.

You may have missed