Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Názory klientů na nebankovní hypotéku

Právě ve chvíli, kdy jste hledali dobrý úvěr, jste natrefili na nebankovní hypotéku, a nevěděli, co si o tom myslet. Zajímá vás, jaké má nebankovní hypotéka recenze https://nebankovnihypoteka.cz/nebankovni-hypoteka-recenze/? Možná vás překvapí, že ji lidé hodnotí velmi pozitivně. Proč tomu tak je?

Individuální přístup

Když si zažádáte o hypotéku v bance, budete prověřování předem sestavenými formuláři s kritérii, která jsou určena objektivně pro všechny, a nepočítá se tak s různými odchylkami. V nebankovní sféře se však hypotéky se však hypotéky sestavují jinak, a to právě žadatelům na míru. Proto spousta klientů nebankovních společností oceňuje individuální přístup, který jim umožní získat takovou hypotéku, která je pro ně nejvýhodnější.

hromada dolarovek

Rychlejší řešení

Zažádáte-li o hypotéku v bance, musíte se připravit na sáhodlouhý proces, který povede přes ověřování, domlouvání, odmlouvání, rozmlouvání, a nejisté schvalování. Dost se u toho naběháte, a ani po několika měsících ještě nebudete u konce. Nebankovní společnosti jsou známé tím, že vyřizují hypotéky co nejrychleji, kdy zpočátku není nutné ani osobní setkání, a vše se ověřuje pomocí online komunikace. Ve výsledku netrvá ani týdny, než se peníze objeví na vašem účtu, což ocení nejeden žadatel.

rostoucí peníze

Tolerance

Jakmile se jednou opozdíte s jedinou splátkou, máte záznam v registru. A tento záznam je mnohdy důvodem, proč vám banka odmítne poskytnout úvěr. Nebankovní společnosti jsou mnohem tolerantnější, a chápou, že pro to můžete mít důvody. Nebankovní hypotéku tak získáte i v případě, kdy máte nějaký ten drobnější záznam.

Dostupnost

Banky poskytují úvěry jen těm, kdo má peníze, což zní celkem hloupě, když je potřebujete. Samozřejmě i nebankovní společnosti chtějí vědět, že budete schopni splácet, a tak si ověří vaše příjmy a výdaje, ale ve výsledku jim stačí, když vidí, že budete mít z čeho splácet. Banka očekává nadstandardní příjmy, aby vůbec hypotéku poskytla, a proto se čím dál víc lidí obrací na nebankovní společnosti.