Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Kupte dětem „skákající radost“

Tak už nám začíná sluníčko mávat na pozdrav a občas vykoukne zpoza mraky a vystrkuje své teplé sluneční paprsky, kterými nás krásně dovede hladit. Dokonce vytáhnou i naše dítka „ven“, jen ony nevědí, co by si vlastně venku počaly, protože děti dnes ven jaksi nechodí. Zatím ještě není vhodné se družit. Co s tím?

Jestliže máte dům, máte zpravidla k domu i přilehlou zahradu. Jakmile vykouknu já z domu, u sousedů i v tuto roční dobu už okupují sousedovic děti trampolínu https://www.goodjump.cz/trampoliny-s-ochrannou-siti a je radost se na ně dívat. Skákají na ní od rána do večera, smějí se, poskakují, válejí, tancují, hážou si s míčem. Rodiče o nich ani nevědí, protože děti se vyřádí a vystačí si samy. Vlastně – rodiče o nich vědí – podle halasného pokřikování a smíchu, takže jsou všichni spokojení.

sluneční paprsky

Rodiče – vědí, kde se jejich potomci právě nacházejí a že dělají mnohé pro své zdraví.

Děti – jsou šťastné, protože jsou na vzduchu, dovádějí a smějí se. Endorfiny pracují a skoro z nich tryskem vyletují ven.

Chcete aby vaše děti byly také tak šťastné a radostné? Pak jim v předstihu, než bude léto, připravte na vaší zahradě milé překvapení ve znamení skákající trampolíny. Je to zcela bezpečná věc, protože ji pevně ukotvíte a má i ochrannou síť, která případně padající děti bezpečně zachytí. Volte velikost podle toho, pro kolik dětí počítáte, že bude. Anebo i možná podle toho, kolik kamarádů mají vaše děti.

trampolína děti

Jen je pak třeba na děti dohlédnout, protože počet skákajících a dovádějících děti byste měli korigovat. Jakmile se děti oddají bezstarostné zábavě, nekoukají a mohou si způsobit poranění. Proto by vždy na trampolíně mělo být tolik dětí, kolik je doporučováno.

Věřte tomu, že když vaše děti uvidí za domem či před domem dárek ke Dni dětí ve formě skákající trampolíny, budou radostí bez sebe.