Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Když nejedete na motorce sami…

Pokud nejedete na motorce sami, rozhodně byste tomu měli přizpůsobit rychlost a to už jen proto, aby se něco nestalo jak vám, tak i člověku, který s vámi jede. Jsou motorkáři, kteří na něco takového příliš neberou ohled, protože se chtějí ukázat, ale měli by myslet hlavně na bezpečnost. I pokud jede člověk na motorce sám, měl by dbát na své zdraví a na svou ochranu, ale pokud jedete ve dvou, je potřeba dávat ještě větší pozor, protože by to nemuselo dopadnout dobře.

motorkář na motorce

Je jasné, že spousta lidí je takových, že chtějí ostatním ukázat, co všechno umí nebo neumí, ale někdy je lepší dát něco takového stranou. Určitě byste si neodpustili, pokud by se člověku, který sedí za vámi, něco stalo. Už jen z toho důvodu byste neměli dělat hlouposti a měli byste jet pomalu.

Určitě daný člověk, který s vámi pojede, ocení to, že se s ním nechcete nikde vybourat a určitě bude jen rád, když nebudete zbytečně dělat hlouposti. Mnohé lidi nadchne už jen to, když mají možnost se s vámi svézt a rozhodně nepotřebují, abyste s nimi dělali nějaké nebezpečné kousky o kterých si člověk bude jist, že by to nemuselo dopadnout dobře.

Někteří motorkáři bohužel mají tendence se ukazovat, protože si o sobě mnohdy myslí, že jsou oni těmi nejlepšími, protože mají možnost jezdit. Rozhodně to tak není. Vždy se najde nějaký motorkář, který bude daleko lepší a to ať už se bavíme o řízení nebo motorkářských kouscích.

motorkář a motorka

Opravdu se zbytečně nepředvádějte, protože tím můžete způsobit tak akorát úraz a to ať už sobě, tak člověku, se kterým jedete nebo někomu jinému. Motorkáři jsou těmi, kteří by měli být opatrní, protože by to klidně mohlo dopadnout tak, že nic nebude dobré a to už nikdy. Myslete proto na to, že byste měli jezdit jen tak, aby to bylo bezpečné jak pro vás, tak i pro vaše okolí. Člověk dnes může být blázen do všeho a to i do motorek. Je ale potřeba brát na sebe ohled.