Calvera

Kdyby se našinec choval v ekonomických záležitostech jako náš stát, jak by asi dopadl? Co myslíte, zavřeli by ho dřív nebo by spíše zbankrotoval?

Hýčkání v Mikulově

Není nic snazšího, než si dnes zabukovat pobyt v hotelu v Mikulově mikulov.galant.cz a předejít tak tomu, že v létě budou mít ubytovací zařízení plno a na nás nevybude místo. Nenechávejte nic náhodě a obstarejte si pobyt mikulovgalant co nejdříve. Jen tak předejdete nepříjemným dohadům, kam tedy vyrazíte na dovolenou, když je v Mikulově už obsazeno. Možná v blízkém okolí seženete jiné ubytování, ale už žádné jiné komfortní, jako nabízí hotel Galant.

ubytování hotel

Luxusní pokoje s dostatkem volného prostoru v naprostém soukromí vkusně zařízené, a navíc s konceptem pro zdravý spánek. Pochutnáte si v pivovarské restauraci s letní terasou, můžete ochutnat pivo z vlastního pivovaru značky jaké jiné než Galant. Budou nadšeni nejen příznivci chmelového nápoje, ale i obdivovatelé kvalitního a vynikajícího vína z Moravy. Vinný sklípek vám nabídne po perném dni příjemné rozptýlení s ochutnávkou vín. Určitě si objednejte ochutnávku, kterou vám předestře someliér, který o vínech zasvěceně pohovoří natolik, že neodoláte a pár dobrých kvalitních lahví si necháte přibalit na cestu domů. V hotelu myslí i na vaši spokojenost, co se týče duševní vyrovnanosti a pohody. Jestliže milujete masáže, jste tu správně. Hotel nabízí skvělou péči hostům, co se týká wellness centra.

pár vířivka

Dopřejte si privátní zážitkovou koupel s partnerem či partnerkou anebo dámy s kamarádkou v hydromasážní vaně s přídavkem esenciálních vonných olejíčků za příjemného svitu svíček. Jsou uzpůsobeny vždy maximálně pro dvě osoby tak, abyste měli dostatek prostoru a cítili jste se pohodlně. Zažijte prostě romantický večer a nechte se celou hodinu rozmazlovat vůní osvěžujícího citrusu, uklidňující levandule anebo vůní moravských hroznů. Nejen k vůni hroznů obdržíte jako dárek a poděkování i lahev kvalitního moravského vína spolu s mandlemi, kterými si můžete dochutit báječný společně strávený čas.